Mardekár vs Griffendél - Page 2


Multi kapcsoló:




Megosztás
 

 Mardekár vs Griffendél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adelaide Alderton
Admin
Adelaide Alderton

Hozzászólások száma : 20

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 4:13 pm

Tátott szájjal nézek rá majd felnevetek.

Ez fenéket nem. Első nap volt mikor rágót tapasztottál a szőke hajamba. Rövidre kellett vágnom miatta és persze ameddig vissza nem nőtt azt mondtad mindenkinek, hogy igazából fiú vagyok. Aztán persze megtanultam visszavágni és ugyan olyan szemétláda lenni veled, mint te velem.

Pillantok el visszaemlékezve.

Nem elég, hogy a fél iskola utált de még ... fiúnak is hittek..

Nézek vissza rá felszegve a fejem.

Mit is mondtál jóvá akarod tenni?
Vissza az elejére Go down
Regulus Black
Admin
Regulus Black

Hozzászólások száma : 60

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 4:39 pm

Összevonom a szemöldökömet, majd rákérdezek:

Tényleg? Nem is emlékeztem erre.

Kuncogok halványan, majd letörlöm a vigyort a képemről.

Bocs.

Bólintok, majd gyanakvóan nézek rá:

Igeeen... Miért, mi jár a fejedben?
Vissza az elejére Go down
Adelaide Alderton
Admin
Adelaide Alderton

Hozzászólások száma : 20

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 5:27 pm

Hmm ha azt mondanám, hogy írd meg a házimat egy hétig nem sokra mennék mivel... max lerontanám a jegyeim.

Nevetek cukkolva majd gondolkodóba esem.

Neeemm is tudom. Egy hétig olyan pólóban kell járnod ... amire rá van írva, hogy "Szeretem a sárvérűeket"

Nevetek fel és arrébb úszok mielőtt ne adj isten sokkot kapna.
Vissza az elejére Go down
Regulus Black
Admin
Regulus Black

Hozzászólások száma : 60

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 8:19 pm

Felnevetek, majd bólogatva egyetértek:

Igen, azzal nem mennél túl sokra.

Amint kimondja a második ötletét majdnem elcsúszok az egyik sziklán a lábam alatt, majd visszaveszem az egyensúlyomat. Aztán csak nézek a szemébe pislogás nélkül, vagy két percig. A fejemben végig latolgatom, hogy mik lehetnének annak a következményei.
Ha megteszem, azzal teljes szégyenbe hozom a családomat és önmagamat. A házam, a barátaim elítélnek majd. Tekintve, hogy a legtöbbjük sárvérű gyűlölő. Példának okáért Malfoy átadhatja ezt a hírt rólam az apjának, aki munkatársa apámnak. És bumm! Teljes szégyen a családomra nézve. Anyámat ismerve a végén belehalna a dologba, szó szerint. Mikor Siriust kitagadta szinte teljes hisztéria fogta el. Mi lenne, ha én okoznék neki csalódást? Felelősséggel tartozom a családomért és az örökségünkért. Akármit jelentsen is ez.
De ha nem teszem meg, akkor pedig gondolom a lányt sértem meg.
Egyértelműnek kéne lennie a döntésemnek de mégsem az. Ott motoszkál a kis ördög bennem ami tegnap óta nem hagy nyugodni, a lelkiismeretem.

Öm...-kezdem el, de még mindig nem tudom, mit mondjak.

Megvakarom az államat, majd megkérdem:

Pulcsi alatt is hordhatom?
Vissza az elejére Go down
Adelaide Alderton
Admin
Adelaide Alderton

Hozzászólások száma : 20

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 8:29 pm

Összefonom magam előtt a karomat felhúzott szemöldökkel figyelve a tétovázását. Meglehet, hogy pitiáner bosszúvágy hajt de akkor is hajt és képtelen vagyok ellenállni.

Regulus... azt mondtad bármit megteszel, hogy jóvátehesd a hibát amit elkövettél.

Nézek rá amolyan hazug kis mocsok tekintettel.

Jól van van még egy ötletem... elvégre ez a póló dolog. Túl egyszerű még a végén azt hinnék, hogy csak fogadásból vetted fel.

Elmosolyodom majd gondolkodom aztán ránézek, amolyan most jársz igazán rosszul barátom tekintettel.

Elviszel vacsorázni.... te fizetsz természetesen elvégre te vagy a pasi. Aztán azt mondod mindenkinek a barátnőd vagy és mélységesen szerelmes vagy belém. Ezért is volt az egész kötekedés felém, mert képtelen vagy normális módon kimutatni az érzéseid.

Az ajkamba harapok visszatartva a nevetésem. Természetesen csak poénnak szánom az egészet mivel tudom ezt úgysem választaná.
Vissza az elejére Go down
Regulus Black
Admin
Regulus Black

Hozzászólások száma : 60

Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 8:44 pm

Még tágabbra nyílik a szemem, majd végül végig gondolom. A pólós dologtól ha meghalna anyám, nem is tudom mit tenne, ha az a hír terjedne el, hogy egy sárvérűvel járok. De ha talán a vacsi közben elmagyarázhatnám a dolgot Adának akkor megértené a dolgot.

Rendben van, most hétvégén elvihetlek a Három Seprűbe ha gondolod.

Nézek rá teljesen komolyan gondolva a dolgot, de persze azt nem ígérem meg, hogy a barátnőmnek fogom nevezni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Mardekár vs Griffendél - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár vs Griffendél   Mardekár vs Griffendél - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mardekár vs Griffendél
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékaink :: Regulus & Adeliade-
Ugrás: