Csúcspont ,


Multi kapcsoló:




Megosztás
 

 Csúcspont ,

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nadine Walsh

Nadine Walsh

Hozzászólások száma : 1

Csúcspont  , Empty
TémanyitásTárgy: Csúcspont ,   Csúcspont  , Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2019 10:53 pm

A mai nap az egész középiskolai életem csúcspontja. Tudom tudom, én a kívülálló aki a menzán a leghátsó sarokban tömi befele a kaját, hogy ne kelljen az emberekkel beszélnie és minél hamarabb kimenekülhessen igazából az a csaj akit mindenki csak Xanax-nak hív. Felemelem a kezem a név hallatán ahogy mondtam, a leghátsó sarokban ... neeem nem egy kicsit balra ... a dagi gyerek mögött. Bingó én lennék az. Fekete szerkó kócos haj elkent smink amiben már harmadik napja alszom, és még csodálkozol miért hívnak Xanax-nak? Mellesleg nem nem árulok Xanaxot és füvet sem és nem ha árulnék sem kaphatsz belőle. Egyszerűen csak nem érdekel ez az egész mizéria. A jó jegyek a szocialivalami látod még kimondani sem tudom... szóval ez a nagy egybegyűlt bagázs és a lendület, hogy ismerkedj és érezd jól magad. Ahh ki nem állhatom az embereket és ki nem állhatom, ha jól érzem magam. Most még is megpróbálom legyőzni a felgyülemlett depresszióm és szorongásom az éves sulibuliban ami 99%-ban dugással végződik és akkor találgathatom azt ki kinek rakja be ma éjjel aztán másnap meg sipítoznak, hogy úr isten megtörtént. Végigpillantok a tömegen... igen eltaláltad szintén a sarokban álldogálva kezemben egy pohár punccsal ami olyan édes, hogy cukorbeteg leszek tőle mikor megpillantok egy srácot. Először azt hiszem egy másik csajt néz mire rájövök mögöttem csak egy fal van. Elpillantok majd vissza rá majd újból el és vissza és még mindig engem vizslat. Lehajtom a megmaradt puncsom majd belenyúlok és, ahogy kihúzom a kezem bemutatok neki. Sasoljon mást kis köcsög. De ekkor elállja az utat két cicababa a feszes flitteres ruháikkal és hajlakktól bűzölgő fürtjeikkel.

Ó de édes vagy Nadin csak nem megtiszteltél minket jelenléteddel.

Mosolyodik negédesen az egyik.

Nagyon szívesen.

Vágok vissza ugyan olyan komor arccal mire a másik végigsimít a hajamon. Semmi extra és sosem csinálok vele semmit csak szimplán megmosom ha úgy tartja kedvem.

Nahát tudod mi tenne jót a hajadnak Nad? ... egy kis puncs.

És azzal a lendülettel a fejemre borítja a pohara űrtartalmát.  Elönt a düh, de nem adom meg azt az örömöt, hogy meglássa rajtam ezért végigsimítom puncstól ázott arcom és a számban veszem megkóstolva.

Hmmm ... miért van fasz íze a puncsodnak Cassie? Áh most ki járt a szádba csak nem Chad?

Biggyesztem le az ajkam mire egy hisztiroham közepette elrohan.
Vissza az elejére Go down
 
Csúcspont ,
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékaink :: Nadine & Ethan-
Ugrás: