Az Őszi Bál


Multi kapcsoló:




Megosztás
 

 Az Őszi Bál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James Potter

James Potter

Hozzászólások száma : 2

Az Őszi Bál Empty
TémanyitásTárgy: Az Őszi Bál   Az Őszi Bál Icon_minitimePént. Aug. 25, 2017 1:15 pm

Öt év próbálkozás után végre sikerült összejönnöm Lilyvel. Lily Evans, álmaim nője. Sose gondoltam volna, hogy valaha ilyen szerelmes leszek bárkibe is, mégis megtörtént. És ennyi idő után végre együtt vagyunk, semmi nem választhat el minket egymástól most már, csakis a halál. Bár iskolába járunk még, de nekem már elő van készítve az a bizonyos gyűrű abban a bizonyos dobozban és majd a megfelelő alkalomnál meg is kapja majd azt tőlem.
A hatodik évet jól kezdjük, végre nem kell könyörögnöm Lilynek, hogy jöjjön el velem a bálba, mert elsőre igent mondd. Nem hinném, hogy nálunk boldogabb páros lenne a Roxfortban... vagy az egész világban igazából.
A dohányzásról is leszoktam a kedvéért, Pitont se zaklatom már és még tanulni is elkezdtem. Mit mondhatok, felforgatja az életemet, de merem azt mondani a jó irányba. Eleinte volt féltékenység a barátaim részéről, főként Sirius sértődött be eleinte azt gondolva, hogy ezentúl elhanyagolom majd a bandát, de Lily nem olyan lány, aki elszakítana a barátaimtól. Sőt, amennyire tud, ő is csatlakozik hozzánk mindig és a csapat gyorsan, Sirius pedig lassan megkedvelte és elhiszem, ha azon múlna bármit megtenne Evansért, csak úgy mint én és bárki más a barátaink közül.
Szóval az élet pont tökéletes és kétlem, hogy bármi el tudná rontani ezt egyhamar... Kivéve majd ha öregkoromban őszülni kezdek talán.
Lily báli ruhája káprázatos, a legszebb lány akit valaha elképzelni tudtak az égiek, a legszebb ruhában.
Lassúzás közben már nem is tudom mióta nézünk egymás szemébe, sőt az is lehet, csak én bambulok rá és időközben mondott valamit, csak nekem nem tűnt fel:

Gyönyörű vagy. Vagy ezt már mondtam?

Nevetek fel.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans

Lily Evans

Hozzászólások száma : 2

Az Őszi Bál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Őszi Bál   Az Őszi Bál Icon_minitimeSzomb. Aug. 26, 2017 10:30 am

Az évkezdés remekül kezdődik bár én épp fordítva gondolkodom mint a többi diák. Ők az év végét várják én pedig annak kezdetét. Nem csak azért, mert szeretek varázslást tanulni de azért is mert újra találkozhatok Jamessel. Én mondom ez az év az eddigi legjobb egy új diák aki nem mellesleg a legjobb barátnőm lett és a szokásos évnyitó bálra most végre mi is meg vagyunk hívva. Egyszerű kék báliruhát hordok miközben James-el társalgok, de ő úgy belém van bambulva, hogy akármit mondok neki csak pislog rám gyönyörű szemeivel.

Nagyon szép ez a díszlet igaz?

Persze semmi választ nem kapok így folytatom.

Mellesleg most, ahogy nézem Remus igazán jóképű lehet táncolnom kéne vele egyet.

Továbbra sincs válasz majd egyszerűen azt mondja nekem, hogy gyönyörű vagyok és kitör belőlem a nevetést.

James Potter... remélem nem vagy már is részeg. 10 perce hozzád beszélek.

Dorgálom meg nevetve.
Vissza az elejére Go down
James Potter

James Potter

Hozzászólások száma : 2

Az Őszi Bál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Őszi Bál   Az Őszi Bál Icon_minitimeSzomb. Aug. 26, 2017 5:48 pm

Rámosolygok, amint kineveti a mondatomat. A nevetését is imádom. Úgy mindent, ami Lily.

Sajnálom, mondtál előtte valamit? Tudod megsüketültem a szép látványtól.

Döntöm meg kicsit oldalra a fejem.

Be szeretnélek majd mutatni a szüleimnek. Már alig várják, hogy találkozzanak a lánnyal, akiről öt éve folyamatosan beszélek.

Nevetek fel, majd tánc közben egyszer megpörgetem. Büszke vagyok a tánctudásomra, amire úgy egy hete tettem szert, hogy lenyűgözzem vele Evanst.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az Őszi Bál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Őszi Bál   Az Őszi Bál Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Őszi Bál
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékaink :: James & Lily-
Ugrás: